Pogotowie Kanalizacyjne Sosnowiec

Czy jesteście Państwo przygotowani na wystąpienie zdarzeń losowych? Mało kto jest przygotowany. Jeżeli Państwa miejscem zamieszkania jest Sosnowiec lub miejscowości pobliskie i przydarzy się Państwu awaria kanalizacji to pomocą służy firma KanEkspert. Specjalizujemy się w świadczeniu usług kanalizacyjnych w tym czyszczeniu, udrażnianiu, jak również inspekcji kanalizacji. Aby zapewnić Państwu dostęp do naszych usług niezwłocznie po wystąpieniu awarii świadczymy swoje usługi w ramach pogotowia kanalizacyjnego, dzięki czemu udzielamy pomocy niezależnie od godziny czy też dnia tygodnia. Naszym celem jest zadowolenie klienta, które uzyskujemy poprzez wysoką skuteczność prowadzonych działań

Telefon alarmowy: 663 393 666
adres e-mail: biuro@kanekspert.pl

Obszar działania KanEkspert

Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Sosnowca we wszystkich dzielnicach:

Abisynia
Bobrek
Bory
Dańdówka
Dębowa Góra
Jęzor
Juliusz
Kazimierz Górniczy
Klimontów
Konstantynów
Maczki
Milowice
Modrzejów
Niwka
Ostra Górka
Ostrowy Górnicze
Pekin
Pogoń
Porąbka
Sielec
Stary Sosnowiec
Środula
Śródmieście
Zagórze

Obsługujemy ponadto wszystkie miejscowości znajdujące się w promieniu 20km od Sosnowca, zaliczają się do nich:

Będzin, Bobrowniki, Brzękowice Górne, Brzękowice-Wał, Bytom, Chorzów, Chrobakowe, Czeladź, Dąbie, Dąbrowa Górnicza, Dobieszowice, Gajówka Łagisza, Goląsza Biska, Goląsza Dolna, Goląsza Górna, Góra Siewierska, Grodków, Imielin, Jaworzno, Katowice, Lędziny, Malinowice, Mierzęcice, Mysłowice, Myszkowice, Najdziszów, Nowa Wieś, Piekary Śląskie, Podwarpie, Preczów, Przeczyce, Psary, Rogoźnik, Sadowie, Sarnów, Sączów, Siemianowice Śląskie, Siemonia, Strzyżowice, Świętochłowice, Toporowice, Tuliszów, Twardowice, Warężyn, Wojkowice, Wojkowice Kościelne, Wymysłów, Zawada

Dojazd GRATIS na całym terenie objętym obszarem wykonywania usług!

Mapa terenu działania

Dzięki interaktywnej mapie został zwizualizowany teren działania naszego pogotowia kanalizacyjnego. Mogą Państwo dowoli przesuwać oraz przybliżać mapę za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu lub za pomocą scrolla na myszce.

Teren, na którym nasza firma świadczy swoje usługi, został zaznaczony kolorem czerwonym.

Przyjeżdżamy najszybciej, jak to jest możliwe. Czas dojazdu do Klienta uzależniony jest od warunków panujących na drodze i wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie, pod warunkiem, że kanalizacja nie jest uszkodzona. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z naszych usług!

Oferta Pogotowia Kanalizacyjnego w Sosnowcu

Realizujemy swoje zadania możliwie szybko i precyzyjnie – przetykanie kanalizacji wykonujemy z niemalże stuprocentową skutecznością. Swoje usługi świadczymy na rzecz urzędów, instytucji publicznych, firm a także osób prywatnych.

Skuteczne działania pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu sprawności instalacji przez dłuższy czas, dlatego też nasze działania są zgodne z zasadami sztuki jak również oparte na najnowszych rozwiązaniach stosowanych na świecie. Kluczem do naszego sukcesu są nasi pracownicy- zespoły składające się z niezwykle doświadczonych hydraulików są w stanie poradzić sobie z najbardziej nawet skomplikowaną awarią. Sam potencjał ludzki to czasem za mało i konieczna jest technologia. Na tej płaszczyźnie wykorzystujemy głównie sprzęt WUKO a także sprężyny elektryczne wysokiej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemami, z których uporaniem się wiele innych firm może mieć ograniczone możliwości. Zakres naszego działania jest dosyć rozległy, poza inspekcją kanalizacji, jej udrażnianiem i czyszczeniem, świadczymy także usługi w zakresie:

Jeśli marzysz o sprawnej kanalizacji na długi czas, zadzwoń do ekspertów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń już teraz, będziemy wkrótce u Ciebie!

663 393 666
Udrażnianie kanalizacji w Sosnowcu

Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji jedynie specjalistycznym sprzętem pozostawia długotrwały efekt. Sprawdź nas!

Udrażnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji na terenie Sosnowca

Czyszczenie kanalizacji

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji usuwa najtwardszy tłuszcz, piach oraz inne złogi. Twoja kanalizacja nie oprze się sile 200 bar!

Czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kanalizacji w Sosnowcu

Inspekcja kanalizacji

Inspekcja kanalizacji rozwieje wszystkie wątpliwości związane z instalacją. Nie domyślaj się! - Zobacz dokładnie dzieje się z Twoją kanalizacją!

Inspekcja kanalizacji

Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji w Sosnowcu

Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kanalizacji

Precyzyjnie zlokalizujemy Twój problem kanalizacją! Koniec kopania lub kucia na wyczucie.

Lokalizacja uszkodzeń

O nas

Każdy hydraulik, który przyjeżdża do Państwa usunąć awarię, powinien być do swej pracy dobrze przygotowany. Doskonale sobie zdajemy sprawę, iż awarie kanalizacji nie są niczym przyjemnym, dlatego też naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu. Staramy się, by nasze ceny były konkurencyjne i nadmiernie nie obciążały domowego budżetu. Co istotne – jako jedni z niewielu na rynku – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu przyjazdu do klienta czy też dokonania wyceny kosztów naprawy instalacji, jak również nie obciążamy kosztami klientów w przypadku napraw, które okazały się nieskuteczne.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Stawiamy na transparentność działań i ich wysoki poziom, dzięki czemu klient płaci tylko i wyłącznie za usługę wykonaną. Jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne mamy dwa potężne atrybuty w walce z awariami. Naszą siłą jest potencjał ludzki a także urządzenia techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać pracę w zakresie, w jakim nie jest jej w stanie wykonać żaden człowiek. Specjalizujemy się w działaniach takich jak inspekcja TV instalacji kanalizacyjnej, jak również w radiowym lokalizowaniu uszkodzeń nie zapominając o podstawowych usługach czyli udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, zobacz gdzie pracujemy, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zaufaj ekspertom!

Pogotowie Kanalizacyjne Sosnowiec przy pracy
Pogotowie Kanalizacyjne Sosnowic podczas pracy