Pogotowie Kanalizacyjne Katowice

Firma KanEkspert to jeden z regionalnych liderów, świadczących usługi w zakresie pogotowia kanalizacyjnego w Katowicach i miejscowościach pobliskich. Zakres naszych usług obejmuje zarówno udrażnianie kanalizacji jak również czyszczenie oraz inspekcja (monitoring) i radiowa lokalizacja uszkodzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest szybki czas podjęcia interwencji w przypadku awarii kanalizacji, dlatego też swoje zadania realizujemy w trybie całodobowych dyżurów, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w tym także dniu świąteczne i wolne od pracy. Stawiamy na wysoką jakość i zadowolenie klientów, dlatego też w przypadku nieskutecznych działań nie pobieramy w związku z tym żadnych opłat ( nie dotyczy sytuacji, gdy stwierdzono uszkodzenie instalacji).

Telefon alarmowy: 663 393 666
adres e-mail: biuro@kanekspert.pl

Obszar działania KanEkspert

Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Katowic we wszystkich dzielnicach:

Bogucice
Brynów - os. Zgrzebnioka
Dąb
Dąbrówka Mała
Giszowiec
Janów-Nikiszowiec
Kostuchna
Koszutka
Ligota-Panewniki
Murcki
os. Paderewskiego - Muchowiec
os. Tysiąclecia
os. Witosa
Piotrowice-Ochojec
Podlesie
Szopienice-Burowiec
Środmieście
Wełnowiec-Józefowiec
Załęska Hałda-Brynów
Załęże
Zarzecze
Zawodzie

Obsługujemy ponadto wszystkie miejscowości znajdujące się w promieniu 20km od Katowic, zaliczają się do nich:

Będzin, Bobrowniki, Brzękowice Górne, Brzękowice-Wał, Bytom, Chorzów, Chrobakowe, Czeladź, Dąbie, Dąbrowa Górnicza, Dobieszowice, Gajówka Łagisza, Goląsza Biska, Goląsza Dolna, Góra Siewierska, Grodków, Imielin, Lędziny, Malinowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Preczów, Psary, Radzionków, Rogoźnik, Ruda Śląska, Sarnów, Siemianowice Śląskie, Siemonia, Sosnowiec, Strzyżowice, Świętochłowice, Twardowice, Tychy, Wojkowice, Wymysłów, Wyry

Dojazd do klienta wliczony jest w cenę usługi i nie podlega dodatkowym opłatom.

Mapa terenu działania

Dzięki interaktywnej mapie został zwizualizowany teren działania naszego pogotowia kanalizacyjnego. Mogą Państwo dowoli przesuwać oraz przybliżać mapę za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu lub za pomocą scrolla na myszce.

Teren, na którym nasza firma świadczy swoje usługi, został zaznaczony kolorem czerwonym.

Przyjeżdżamy najszybciej, jak to jest możliwe. Czas dojazdu do Klienta uzależniony jest od warunków panujących na drodze i wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie, pod warunkiem, że kanalizacja nie jest uszkodzona. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z naszych usług!

Oferta Katowickiego Pogotowia Kanalizacyjnego

Wyjątkowo dobra jakość wykonywanych prac w zakresie związanym z przetykaniem kanalizacji to efekt wykorzystania bogatego doświadczenia jak również sprzętu WUKO wysokiej jakości, dzięki czemu podjęte przez nas działania winny przynieść spokój na dłuższy czas.

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy hydraulików, posiadających wieloletnie doświadczenie. Wiemy doskonale, że jednak sami ludzie to nie wszystko – połączenie profesjonalnego sprzętu, doświadczenia naszych pracowników a także światowych trendów branży wodociągowo-kanalizacyjnej gwarantują fachową pomoc.

W głównej mierze zajmujemy się: udrażnianiem, czyszczeniem i monitoringiem kanalizacji, realizujemy również wiele specjalistycznych usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nasza oferta obejmuje m.in. wykonywanie takich prac jak:

Jeśli marzysz o sprawnej kanalizacji na długi czas, zadzwoń do ekspertów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń już teraz, będziemy wkrótce u Ciebie!

663 393 666
Udrażnianie kanalizacji w Katowicach

Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji jedynie specjalistycznym sprzętem pozostawia długotrwały efekt. Sprawdź nas!

Udrażnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji na terenie Katowic

Czyszczenie kanalizacji

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji usuwa najtwardszy tłuszcz, piach oraz inne złogi. Twoja kanalizacja nie oprze się sile 200 bar!

Czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kanalizacji w Katowicach

Inspekcja kanalizacji

Inspekcja kanalizacji rozwieje wszystkie wątpliwości związane z instalacją. Nie domyślaj się! - Zobacz dokładnie dzieje się z Twoją kanalizacją!

Inspekcja kanalizacji

Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji w Katowicach

Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kanalizacji

Precyzyjnie zlokalizujemy Twój problem kanalizacją! Koniec kopania lub kucia na wyczucie.

Lokalizacja uszkodzeń

O nas

Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca niosła za sobą widoczne efekty, jak również nie niszczyła domowych budżetów. Gramy fair, dlatego też nie obarczamy naszych klientów kosztami dojazdu, darmowa jest także wycena naprawy jak również naprawa, która nie przynosi założonego efektu. Działamy szybko, sprawnie, za rozsądne pieniądze, dzięki czemu zaoszczędzają Państwo sporo nerwów pieniędzy a także czasu.

Doświadczenie

Działamy na rynku od wielu lat, co świadczy o tym, że mimo ogromnej konkurencji klienci wybierają właśnie nas. Przekonujemy ich swoim doświadczeniem, profesjonalizmem, wysokim poziomem świadczonych usług jak również wykorzystywaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Jako jedni z nielicznych firm świadczących usługi pogotowia kanalizacyjnego możemy pochwalić się niemalże stuprocentową skutecznością. Wiemy, że w branży kanalizacyjnej trzeba działać wielotorowo, dlatego też doskonale opanowaliśmy takie techniki jak inspekcja TV kanalizacji czy radiowa lokalizacja uszkodzeń lub trasowanie instalacji kanalizacyjnej. Jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne staramy się działać szybko i skutecznie, zaprzęgając do tego specjalistyczny sprzęt obsługiwany przez ludzi doświadczonych, doskonale wiedzących, jakie zadanie mają wykonać a także w jaki sposób mają to zrobić. Dzięki takiej formie wykonywania swojej pracy udaje się nam skrócić czas potrzebny na osiągnięcie sukcesu do niezbędnego minimum.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, zobacz gdzie pracujemy, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zaufaj ekspertom!

Pogotowie Kanalizacyjne Katowice przy pracy
Pogotowie Kanalizacyjne Katowice podczas pracy