Pogotowie Kanalizacyjne Gliwice

KanEkspert jest jedną z niewielu firm na terenie Gliwic, świadczącą usługi w zakresie pogotowia kanalizacyjnego. Interwencje które podejmujemy najczęściej kończą się inspekcją kanalizacji, jej udrożnieniem a także oczyszczeniem . Awarie te potrafią być dosyć kłopotliwe jak również niebezpieczne dla zdrowia , w związku z czym świadczymy swoje usługi w formie całodobowego dyżuru przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i dni świąteczne. Wiemy, jak ważna jest skuteczność, dlatego też jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość obsługi – w przypadku nieskutecznego podjęcia działań nie pobieramy żadnych opłat – z wyjątkiem sytuacji, gdy doszło do uszkodzenia instalacji.

Telefon alarmowy: 663 393 666
adres e-mail: biuro@kanekspert.pl

Obszar działania KanEkspert

Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Gliwic we wszystkich dzielnicach:

Gliwice Bojków
Gliwice Brzezinka
Gliwice Czechowice
Gliwice Kopernik
Gliwice Ligota Zabrska
Gliwice Łabędy
Gliwice Obrońców Pokoju
Gliwice Ostropa
Gliwice Ostropa
Gliwice Politechnika
Gliwice Sikornik
Gliwice Sobiszowice
Gliwice Sośnica
Gliwice Stare Gliwice
Gliwice Śródmieście
Gliwice Trynek
Gliwice Wilcze Gardło
Gliwice Wojska Polskiego
Gliwice Wójtowa Wieś
Gliwice Zatorze
Gliwice Żerniki

Obsługujemy ponadto wszystkie miejscowości znajdujące się w promieniu 20km od Gliwic, zaliczają się do nich:

Beksza, Bojszów, Boniowice, Bycina, Chudów, Czekanów, Gierałtowice, Jaśkowice, Kamieniec, Karchowice, Kleszczów, Knurów, Kozłów, Kuźnia Nieborowska, Leboszowice, Ligota Łabędzka, Łany Wielkie, Łubki, Łubki, Nieborowice, Nowa Wieś, Ornontowice, Paczynka, Paczynka, Paniówki, Pilchowice, Przezchlebie, Przyszowice, Pyskowice, Rachowice, Ruda Śląska, Rzeczyce, Smolnica, Sośnicowice, Srocza Góra, Stanica, Szałsza, Świętoszowice, Taciszów, Trachy, Wieszowa, Wilcza, Zabrze, Zamoście, Zawada, Zbrosławice, Ziemięcice, Żernica

Dojazd GRATIS na całym terenie objętym obszarem wykonywania usług!

Mapa terenu działania

Dzięki interaktywnej mapie został zwizualizowany teren działania naszego pogotowia kanalizacyjnego. Mogą Państwo dowoli przesuwać oraz przybliżać mapę za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu lub za pomocą scrolla na myszce.

Teren, na którym nasza firma świadczy swoje usługi, został zaznaczony kolorem czerwonym.

Przyjeżdżamy najszybciej, jak to jest możliwe. Czas dojazdu do Klienta uzależniony jest od warunków panujących na drodze i wyliczany jest indywidualnie. Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie, pod warunkiem, że kanalizacja nie jest uszkodzona. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z naszych usług!

Oferta Gliwickiego Pogotowia Kanalizacyjnego

Większość naszych działań związana jest z koniecznością wykonania różnych zabiegów, których głównym celem jest skuteczne przetykanie kanalizacji. Swoje usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm oraz urzędów i instytucji publicznych

Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania przyniosły długotrwały efekt, dlatego też pracujemy na profesjonalnym sprzęcie wykorzystując zarówno metodę hydrodynamiczną WUKO oraz mechaniczne sprężyny elektryczne.

Jesteśmy zgranym zespołem, który składa się z wysokiej klasy hydraulików, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Kluczem do sukcesu jest także sprzęt – tutaj nie możemy pozwolić sobie na żadne kompromisy i bazujemy na sprzęcie z najwyższej jakościowej półki – nasze pojazdy WUKO oraz wzmacniane sprężyny elektryczne o wymiennych końcówkach frezujących w połączeniu z naszym doświadczeniem i wiedzą potrafią zdziałać cuda.

W głównej mierze zajmujemy się: udrażnianiem, czyszczeniem i monitoringiem kanalizacji, realizujemy również wiele specjalistycznych usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nasza oferta obejmuje m.in. wykonywanie takich prac jak:

Jeśli marzysz o sprawnej kanalizacji na długi czas, zadzwoń do ekspertów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zadzwoń już teraz, będziemy wkrótce u Ciebie!

663 393 666
Udrażnianie kanalizacji w Gliwicach

Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji jedynie specjalistycznym sprzętem pozostawia długotrwały efekt. Sprawdź nas!

Udrażnianie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji na terenie Gliwic

Czyszczenie kanalizacji

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji usuwa najtwardszy tłuszcz, piach oraz inne złogi. Twoja kanalizacja nie oprze się sile 200 bar!

Czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kanalizacji w Gliwicach

Inspekcja kanalizacji

Inspekcja kanalizacji rozwieje wszystkie wątpliwości związane z instalacją. Nie domyślaj się! - Zobacz dokładnie dzieje się z Twoją kanalizacją!

Inspekcja kanalizacji

Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji w Gliwicach

Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kanalizacji

Precyzyjnie zlokalizujemy Twój problem kanalizacją! Koniec kopania lub kucia na wyczucie.

Lokalizacja uszkodzeń

O nas

Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca niosła za sobą widoczne efekty, jak również nie niszczyła domowych budżetów. Gramy fair, dlatego też nie obarczamy naszych klientów kosztami dojazdu, darmowa jest także wycena naprawy jak również naprawa, która nie przynosi założonego efektu. Działamy szybko, sprawnie, za rozsądne pieniądze, dzięki czemu zaoszczędzają Państwo sporo nerwów pieniędzy a także czasu.

Co warte podkreślenia – KanEkspert to nie tylko hydraulik, który usunie prostą usterkę . Takie zadania jak udrażnianie toalet, zlewów czy też rur dla większości Polaków to zadania w teorii banalne, życie jednak szybko potrafi to zweryfikować. Wtedy z pomocą przychodzimy my – dla nas bardzo ważne jest, byśmy uporali się z problemem szybko i nader skuteczne. Szanujemy Państwa czas i poczucie komfortu, dlatego też poza szybkością działań, zmierzającą do uporania się z problemem, stawiamy na jakość, dzięki czemu udaje się wielokrotnie rozwiązać problem w sposób trwały lub też na długie lata.

Doświadczenie

Działamy na rynku jako zespół od kilku lat, lecz każdy z nas posiada spore doświadczenie w branży . Każdego dnia wykorzystujemy je by w sposób w pełni profesjonalny świadczyć swoje usługi. Zdajemy sobie sprawę, iż technika idzie do przodu, dlatego też nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, wdrażając w swej pracy najnowsze światowe trendy. Sukces to nasze drugie imię – staramy się znajdować skuteczne rozwiązania w nawet najbardziej beznadziejnych sytuacjach, w efekcie czego jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się skutecznością zbliżoną do 100%. Jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne podejmujemy interwencje każdego dnia – wiąże się to nie tylko z satysfakcją z dobrze wykonanej pracy lecz także z czymś równie zauważalnym – powiększające się grono zadowolonych klientów jest tym, co najbardziej potrafi zmotywować do rozwoju

Posiadamy bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt, działamy szybko i zdecydowanie. Czym jeszcze możemy Państwa zaskoczyć? Tak – atrakcyjną ceną. Mamy świadomość, iż wszelkie awarie potrafią mocno nadszarpnąć domowy budżet, dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy decyzję, by wyróżniała nas konkurencyjna cena za usługi na wysokim poziomie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, zobacz gdzie pracujemy, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zaufaj ekspertom!

Pogotowie Kanalizacyjne Gliwice przy pracy
Pogotowie Kanalizacyjne Gliwice podczas pracy